טיפולי שורש

מהו טיפול שורש?

טיפול שורש הינו טיפול מורכב שמטרתו לשמר את השן כשן פונקציונלית ומתפקדת ולהימנע מעקירתה. בטיפול השורש מנקים את תעלות השורש עם מכשור מיוחד, שטיפות אנטיבקטריאליות וממלאים את תעלות השורש בחומרי איטום יעודיים. לאחר מכן בהתאם לכמות חומר השן הנותר יש לבצע שיקום כותרתי.

מהו חידוש טיפול שורש?

במצבים בהם טיפול השורש הראשוני נכשל, קיימת דלקת בסב חוד השורש ויש מצבים בהם רצוי לבצע חידוש של טיפול השורש. בחידוש טיפול השורש במידה ויש כתר ומבנה יש להוציאם, לפנות את איטום טיפול השורש הקודם לנקות עם מיכשור ושטיפות אנטיבקטריאליות ולבצע איטום מחדש. לאחר פרוצדורת החידוש יש לעקוב אחר הריפוי של השן ולהמשיך לבצע שיקום כותרתי חדש.

מהי פרוצדורת אפיסקטומי- קיטוע חוד השורש?

במקרים מסויימים בהם קיימת דלקת בקצה חוד השורש אך השיקום הכורתי תקין, אנחנו בוחרים לבצע פרוצדורה מיקרוכירורגית זעירה בה חותכים את קצה השורש מנקים את האיזור הדלקתי ומבצעים איטום לקצה השורש (איטום רטרוגרדי). % הצלחה של טיפול זה נעים סביב ה90-95% ומאפשרים לשמר את השיקום התקין הקיים בשן.

מהו טיפול שורש בשן קבועה צעירה (טיפול שורש בילדים)?

שן צעירה קבועה הינה שונה משן קבועה אצל המטופל המבגר. שן צעירה לעיתים זקוקה לטיפול שורש עקב הרס כורתי עששת עמוקה כאבים וטרם השלימה התפתחותה. כאשר קצוות השורשים הינם פתוחים (אפקס פתוח) קיים קורי רב לבצע איטום מלא של תעלות השורש. מומחה לטיפולי שורש הינו הרופא המתאים לביצוע טיפול מורכב זה בחומרים מיוחדים,, מיכשור מתקדם והגישה המתאימה לטיפול בילדכם.

לקבלת הצעת מחיר מהמומחים שלנו

ד"ר דיקר לוי עינת

מומחית לטיפולי שורש

סיימה בהצטיינות לימודי רופאת שיניים בהדסה עין כרם בשנת 2015
השלימה התמחות בת 3 שנים במחלקה לאנדודונטיה- טיפולי שורש באוניברסיטת תל אביב בשנת 2019
ד"ר עינת מבצעת במרפאתינו טיפולי שורש מורכבים, חידושי טיפולי שורש, טיפולי שורש בילדים עם אפקס פתוח, ואפיסקטומי- מיקרוכירורגיה לקיטוע חוד השורש.
כל הטיפולים כולם מבוצעים תחת מיקרוסקופ עם הציוד המתקדם ביותר בתחום.

ד"ר עינת דיקר לוי, מקבלת במרפאתינו מטופלים המופנים ממרפאות באיזור הדרום.
על המטופל הגיע עם מכתב הפניה ובמידה וקיימים צילומים אנא להגיע עימם לבדיקה ולהחלטה על תוכנית הטיפול המתאימה.

Roei Kalvo

⭐⭐⭐⭐⭐

מרפאה ברמה גבוהה מאוד! צוות רופאים ממש מנוסים וטובים, עשיתי טיפול והתוצאות מדהימות אני ממליץ בחום. שירות מצוין ורופאים מצויינים!

רחל זוזוט

⭐⭐⭐⭐⭐

מרפאת שיניים מקצועית צוות אדיב ומסביר פנים

Lilian Aflalo

⭐⭐⭐⭐⭐

מירפאה מספר 1

David Farjun

⭐⭐⭐⭐⭐

תודה רבה לצוות וידנט על טיפול ברמה הכי גבוהה שאפשר לבקש. המרפאה תמיד נקייה ומסודרת

אורטל שמואל

⭐⭐⭐⭐⭐

מרפאה יוצאת מן הכלל, צוות מקסים , אנושי, יחס חם, שירות מקצועי ואיכותי. רופאים שעובדים בצורה מקצועית ומצויינת! הלקוח הכי חשוב עבורם! חשוב לי לציין לשבח ולמצוינות את המזכירה כוכי , עובדת מסורה,מקצועית, אנושית חמה וסבלנית, כן ירבו כמותה בישראל.

לקבלת הצעת מחיר מהמומחים שלנו

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

מה מספר הטלפון שלך?