כתרים

ד"ר טל

ד"ר בק

ד"ר מקס

כתר דנטלי משמש כתחליף מלאכותי לכותרת השן הטבעית במצב בו נשחקת השן הטבעית. ישנם מצבים בהם השן מאבדת את צורתה האסתטית או מצבים בהם השן צברה נזק רב ונאלצים להסיר את החומר החיצוני המצפה אותה. הכתר לשן מהווה חיפוי מעטפת לחלקים החיצוניים הנראים לעין, הכתר מכסה את השן עד לקו החניכיים.

תפקידו של הכתר הוא שיקום השן שנשחקה ונפגעה ולא ניתן לשקם אותה על ידי סתימה, ללא צורך בוויתור על השן ועקירתה. שן לכתר משחזר את השן, מחזיר לשן את תפקודה התקין בפה ומעניק לה מראה אסתטי.

כתר השן מעניק מראה אסתטי במקרה של סדקים או שבירה של שן במצב ריקבון או לאחר חבלה, כתר השן מכסה חלקים חסרים במבנה השן, משמש תחליף לשן פגומה או חלשה, בטיפול משקם לאחר טיפול שורש, יצירת מבנה שן על שתל דנטלי. במקרים של תהליך יישור שיניים, ביצוע כתר לשן עוזר לקיבוע הגשר בשיניים. 

הלבנת שיניים

כתר השן מורכב משתי שכבות, שכבה פנימית ושכבה חיצונית. השכבה הפנימית היא ליבת הכתר והבסיס שלו, השכבה החיצונית היא התחליף לכותרת השן. הרופא המטפל משחזר את צורת השן הטבעית וקובע את גוון הכתר שיתאים כמה שיותר לצבען של שיני המטופל. ההתפתחות הטכנולוגית בשנים האחרונות יצרה מגוון סוגים של כתרים לשיניים ומאפשרים מענה של כתר מיידי,  עם יכולת התאמה אישית לכל מטופל. הכתרים מורכבים מחומרים שונים, ונבדלים ברמת עמידותם ובמחיר. הרופא המטפל מתאים וממליץ על סוג כתר לפי מצב שן המטופל ומיקום השן בפה.

כתר זירקוניה

כתר המומלץ לשחזור השיניים הקדמיות, כתר זירקוניה עשוי יציקה אחת ללא ערבוב מתכות ביצירתו, הכתר מיוצר בתוכנת חריטה בטכניקת מחשב ומדפסת תלת-מימדית עד לרמת דיוק גבוהה לשחזור השן הטבעית. הכתר מעניק לשן תוצאות איכותיות ואסתטיות בעלות יכולת שחזור והתאמת הכתר לקו החניכיים וצבען של השיניים. כתר הזירקוניה עמיד וחזק במיוחד. כתר זירקוניה נחשב לכתר יוקרתי ביותר מבין הסוגים השונים הכתרים ומעניק תוצאה אסתטית מדויקת ונושאת עומסים על השן בעת תפקודה התקין.  

כתר חרסינה מאוחה לזירקוניה

כתר החרסינה מתאים לשיניים הקדמיות ולשיניים האחוריות. כתר חרסינה מאוחה לזירקוניה מורכב ועמיד מחומר הזירקוניה ואסתטי מחומר החרסינה. השכבה הפנימית עשויה מחומר הזירקוניה השומר על עמידות וחוזק בסיס הכתר, השכבה החיצונית עוטפת את מבנה השן בחומר החרסינה המעניק מראה אסתטי וטבעי לשן ומעניקה יכולת לתפקוד תקין של השן.

כתר חרסינה מאוחה למתכת

כתר חרסינה העוטף את השכבה הפנימית המהווה את בסיס השן ועשויה מחומר קרמי או מתכתי חזקים ועמידים. השכבה הפנימית עמידה לכל תפקוד הלעיסה של השיניים ומונעת הצטברות חיידקים וחדירתם לתוך השן. החומרים המשמשים את השכבה הפנימית אינם משחזרים את מראה השן הטבעית ולכן חומר החרסינה נועד לשכבה החיצונית המדמה את נראות השן הטבעית ומאפשרת תפקוד תקין של השן. 

כתר ייצוק

הוא כתר עשוי מתכת וצבעו כצבע תרכובת המתכת ממנה מורכב, לכן מתאים לשיניים האחוריות בלבד. הכתר נותן מענה תפקודי תקין לשן, אך אינו מעניק מראה אסתטי וטבעי לשן שעברה טיפול הכתרה. מחירו של הכתר היצוק זול ביחס לשאר סוגי הכתרים המוצעים כיום ולכן הוא מאוד מוכר והשימוש בו היה נפוץ בעבר.

כתר אימקס

כתר העשוי מחרסינה דחוסה המשולבת עם סיבי זכוכית ומתאים לשיניים הקדמיות. כתר אימקס הוא כתר בעל אסתטיות גבוהה ומשחזר מראה מדויק של השן הטבעית ומשתלב עם השיניים הטבעיות הסמוכות לו. כתר אימקס בעל עמידות וחוזק מפני סדקים ושברים ומשמש גם כציפוי ומילוי לשיניים, הכתר נותן פתרון גם לתיקון צורה של שיניים עקומות ומעניק הגנה לשיניים לאחר טיפול שורש.

כתר זמני

משמש חלק חשוב בהליך השיקום, הכתר נקרא כך מכיוון שנותן מענה זמני למטופל ומשמש לאבחנה של הרופא לאחר טיפול שורש. בעזרת הכתר הזמני רופא השיניים בודק מאפיינים שונים אצל המטופל, הכתר הזמני שומר על מקומה של השן עד להרכבה של הכתר הקבוע, הכתר הזמני מעניק תפקוד של השן החסרה עד להשלמה של השן החסרה ומעניק מראה אסתטי.

Roei Kalvo

⭐⭐⭐⭐⭐

מרפאה ברמה גבוהה מאוד! צוות רופאים ממש מנוסים וטובים, עשיתי טיפול והתוצאות מדהימות אני ממליץ בחום. שירות מצוין ורופאים מצויינים!

רחל זוזוט

⭐⭐⭐⭐⭐

מרפאת שיניים מקצועית צוות אדיב ומסביר פנים

Lilian Aflalo

⭐⭐⭐⭐⭐

מירפאה מספר 1

David Farjun

⭐⭐⭐⭐⭐

תודה רבה לצוות וידנט על טיפול ברמה הכי גבוהה שאפשר לבקש. המרפאה תמיד נקייה ומסודרת

אורטל שמואל

⭐⭐⭐⭐⭐

מרפאה יוצאת מן הכלל, צוות מקסים , אנושי, יחס חם, שירות מקצועי ואיכותי. רופאים שעובדים בצורה מקצועית ומצויינת! הלקוח הכי חשוב עבורם! חשוב לי לציין לשבח ולמצוינות את המזכירה כוכי , עובדת מסורה,מקצועית, אנושית חמה וסבלנית, כן ירבו כמותה בישראל.

לקבלת הצעת מחיר מהמומחים שלנו

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

מה מספר הטלפון שלך?